استقبال علاقمندان استانهای کشوردر مسابقه عکاسی مجازی سازمان فرهنگی شهرداری آمل

شناسه خبر : 1000976

برگزاری نخستین دوره مسابقه مجازی عکاسی” قاب عشق” ویژه دهه نخست ماه محرم که به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل برگزار شد با استقبال شرکت کنندگانی از استانهای مختلف کشور همراه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، فراخوان شرکت درنخستین دوره این مسابقه بزرگ عکاسی با موبایل با عنوان” قاب عشق” از سوی واحد فرهنگی و روابط عمومی این سازمان پیش از شروع ماه محرم در شبکه های اجتماعی منتشر و از علاقمندان خواسته شده بود تا از نصب پرچم سردرب منازل، مساجد، حسینیه ها، برگزاری روضه ونوحه خوانی های خانگی، آیین ها ومراسم های خاص عزاداری دردهه نخست ماه محرم به گروه داوری این مسابقه در سازمان ارسال کنند.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل درخصوص برگزاری این مسابقه ودیگربرنامه های اجرا شده توسط این سازمان در دهه نخست ماه محرم گفت، با توجه به شرایط خاص بیماری کرونایی درکشور، این سازمان تصمیم گرفت با توجه به شرایط موجود و با هدف به تصویرکشیدن شور وشعور حسینی درجامعه به خصوص در دهه نخست ماه محرم، این مسابقه را برگزار تا رسالت حداقلی خود را در این مسیر انجام داده باشد.

حسنعلی متان افزود: خوشبختانه استقبال خوبی از این مسابقه که دریافت آثار به صورت مجازی بوده، شده بود وازهمه مهم تر اینکه چندین اثر از علاقمندان از استانهای تهران، مرکزی، البرز و شهرهای مختلف مازندران دریافت شد.

وی اضافه کرد، درمجموع تعداد  ۹۴ اثر از ۶۳ نفر به گروه داوری مسابقه عکاسی ” نقش عشق” ارسال که ۵۱ اثر مورد پذیرش داوران قرار گرفت ودر نهایت نفرات زیر برگزیده وانتخاب وبزودی تجلیل خواهند شدند.

نفر اول، “شوکا نیکپور”  از آمل، نفر دوم: “معصومه اناری” از اراک، نفرسوم: “علی اناری”استان مرکزی، نفرچهارم:”عاطفه میرزائی”ازتهران و نفرپنجم: “سمیه سعیدی ” از آمل

چاپ این صفحه چاپ این صفحه >>>ثبت در9 سپتامبر 2020

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.