تفاهم نامه همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری آمل با دانشگاه علمی کابردی فرهنگ وهنرآمل

شناسه خبر : 1000927

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل با دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنری ۵ آمل در راستای توسعه فرهنگ و هنر شهرستان تفاهم نامه دوجانبه همکاری امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، این تفاهم نامه وهمکاری دوجانبه را “هاشم جمشید پناه” رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل و دکتر” روح الله افراه ” رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنری ۵ آمل در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل امضاء کردند.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل پس از امضای این تفاهم نامه با اشاره به ظرفیت هایی که این سازمان برای ارتقاء فرهنگ شهروندی دارد، گفت: خوشبختانه نگاه اعضای شورای اسلامی شهر ومدیریت جدید شهرداری آمل، توسعه فرهنگی درهمه ابعاد و ارتباط با دستگاه های همسو فرهنگی در سطح شهرستان است.

هاشم جمشیدپناه افزود: همکاری و تعامل در برگزاری مراسم آئین ها و بومی و محلی و ملی مذهبی و اندیشه های فرهنگ اسلامی و ایرانی، برگزاری نمایشگاه ، همایش سخنرانی تخصصی ، تولید اثار در زمینه هنر های تجسمی اعم از فیلم ، عکس نقاشی و گرافیک  ازموضوع های مهم این تفاهم نامه بوده است.

دکتر افراه، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنری ۵ آمل هم پس از امضای تفاهم نامه همکاری دوجانبه از رویکرد مثبت شورای اسلامی شهر وشهرداری در سمت وسو بخشیدن به حمایت از برنامه های فرهنگی وهنری و دغدغه داشتن برای همکاری مشترک با نهاد دانشگاه ها در راستای تعامل فرهنگی قدردانی کرد.

 

 

چاپ این صفحه چاپ این صفحه >>>ثبت در1 دسامبر 2019

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.