تجلیل از تیم بسکتبال با ویلچر آمل به عنوان قهرمان لیگ برتر

شناسه خبر : 1000083

از تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل به عنوان قهرمان لیگ برتر توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل همزمان با مراسم گرامیداشت ولادت امام و سرداران کربلا در سرای مهر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل ، خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در آیین تجلیل از تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل اظهارکرد: خدمت به جانبازان و معلولان لیاقت می خواهد و ما در قالب حمایت از تیم بسکتبال با ویلچر که از افتخارات آمل محسوب می شود این سعادت را پیدا کردیم.
وی با اشاره به اینکه کسب مقام های متعدد سومی و نائب قهرمانی لیگ برتر و همچنین تورنمنت های بین المللی این نوید را داشت که با هدایت مسعود فلاح قهرمانی را در اسفند ۹۶ در کارنامه خود قرار دهیم.
ابراهیم زاده با تشکر از خیرینی که در حمایت از تیم بسکتبال با ویلچر سنگ تمام گذاشته اند افزود: اگر می بینیم ورزش آمل در استان مازندران و حتی کشور برتری خود را حفظ می کند ناشی از غیرت و تلاش ورزشکاران و حمایت خیرین بزرگوار است.
وی از پیگیری تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی در شهرداری آمل خبرداد و افزود: با وجود سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی حمایت از فرهنگ و ورزش تعریف جدیدی به خود می گیرد که قطعا رضایت شهروندی را افزایش خواهد داد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل از اتهام یک کانال تلگرامی به تیم بسکتبال با ویلچر که توسط یادگاران هشت سال دفاع مقدس هدایت می شود ابراز تاسف کرد و گفت: امروز برخی از کوتوله ها در شهر جهت رسیدن به مطامع سیاسی خود از هیچ اتهام و افترایی به اعضای شورای اسلامی شهر و این تیم پر افتخار دریغ نمی کنند اما حقیقت این خواهد بود که ورزش جایی نیست که کوتوله ها بخواهند در آن عرض اندام کنند.
ابراهیم زاده ادامه داد: اگر این افترا شخصی بود سکوت می کردیم اما تیم بسکتبال با ویلچر تعلق به منافع شهر آمل دارد و در این مورد مراتب را برای پیگیری به مراجع قضایی اعلام می کنیم.
وی خاطر نشان کرد: پاداش این تیم با توجه به کسب قهرمانی در لیگ برتر از طریق مصوبات قانونی شورا در اسرع وقت پیگیری می شود.
مسعود فلاح سر مربی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل نیز در این آیین اظهار کرد: تمام تلاش ما این بود که برای آمل آبروداری کنیم و این توانمندی توسط جانبازان و معلولانی رقم خورد که متعلق به همه مازندران بویژه آملی های غیور و متعصب هستند.
وی با اشاره به اینکه قهرمانی این تیم در تورنمنت تایلند و لیگ برتر برای بسیاری از کارشناسان دور از ذهن بود افزود: درست است جز مدعیان بودیم اما بسیاری از تحلیلگران تیم های اصفهان و مشهد را به عنوان قهرمان لیگ برتر و تیم کره جنوبی رادر تورنمنت تایلند به عنوان قهرمان و ما را به عنوان چهارمی پیش بینی کرده بودند.
فلاح تجربه ، اراده و پشتکار بازیکنان و دست اندرکاران این تیم را ستود و افزود: حمایت دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر بویژه شهردار آمل انگیزه مضاعفی شد تا قهرمانی لیگ برتر را تقدیم مردم شریف آمل کنیم.
وی نیز از اتهامات یک کانال تلگرامی ابراز تاسف کرد و گفت: این دروغ پردازی ها باعث آن نمی شود که قهرمانان ما که برخی از آنان امروز در تیم ملی نیز عضویت دارند از تلاش خود دست بکشند .هرچند ما این افترا و مباحث کذب را جهت پیگیری به مراجع قضایی خواهیم برد.
بنا بر این گزارش در پایان این آیین سر مربی، بازیکنان و سایر دست اندرکاران تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل توسط اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل ، ریاست سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل و سایر مسئولان دستگاه های اجرایی مورد تجلیل قرار گرفتند.

چاپ این صفحه چاپ این صفحه >>>ثبت در۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.