افتتاح انجمن کودکان کار به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری آمل

شناسه خبر : 1000751

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، انجمن کودکان کارشهرستان آمل با هدف شناسایی و حمایت از کودکان کاردرسطح شهر افتتاح شد.

به گزارش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل ، آیین افتتاح این انجمن با حضوردکتر محمدی رییس شورای اسلامی شهر وجمشیدپناه رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، جمعی از فعالان اجتماعی و نیکوکاران در مجموعه سرای مهر شهرداری برگزار شد.

دراین مراسم دکتر محمدی رییس شورای اسلامی شهرآمل گفت، که یکی از رویکردهای جدی شورای اسلامی در دوره پنجم به حوزه های فرهنگی و اجتماعی و ارتقاء فرهنگ شهروندی است.

دکتر محمدی افزود: شورای اسلامی شهروشهرداری برای حمایت از این انجمن در گام نخست و رسیدن به اهداف خود بیش از ۳۰ میلیون ریال کمک نقدی اختصاص داده و توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل کمک های فنی وتخصصی که مورد نیاز باشد، انجام خواهد داد.

هاشم جمشیدپناه رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل هم دراین آیین گفت، که یکی از رسالت های مهم این سازمان درحوزه اجتماعی و توانمندی سازی و ارتقاء شهروندان در موضوعات اجتماعی است.

مدیرعامل انجمن کودکان کار شهرستان آمل هم با قدردانی از حمایت های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل  برای افتتاح این انجمن  ودیگر حمایت ها گفت، که شهر آمل پس از شهرهای تهران، مشهد و اصفهان ، به عنوان چهارمین شهر درکشور است که انجمن کودکان کار راه اندازی می شود.

مریم علوی افزود: شناسایی وهدایت کودکان کار ۸ تا ۱۰ سال و فراهم کردن شرایط تحصیل برای آنها و نیز ساماندهی شرایط کار برای نوجوانان کار در سطح جامعه از هدف های مهم راه اندازی انجمن کودکان کار در شهرستان آمل بوده است.

 

چاپ این صفحه چاپ این صفحه >>>ثبت در15 می 2019

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.