ازسوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری انجام شود: استقبال نوروزی آملی ها با برگزاری جشنواره‏ بزرگ تخم مرغ رنگی

شناسه خبر : 1000695

 

شهروندان آملی با برگزاری جشنواره بزرگ تخم مرغ رنگی که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی درمجموعه سرای مهر برگزار شد، به استقبال نوروز۹۸ رفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، در این جشنواره از که با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از دانش آموزان مقطع راهنمایی، هنرستان و هنرمندان مطرح آملی  به همراه خانواده های آنان در مجموعه فرهنگی سرای مهر شهرداری آمل برگزار شد، دکترمحمدی رییس و خانم قربانی عضو شورای اسلامی شهرآمل به همراه علیزاده معاون خدمات شهرداری و مدیران عامل سازمان های وابسته شهرداری حضور داشتند.

رییس سازمان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، هدف از برپائی این جشنواره را حفظ و احیای سنت های نیک بومی و ایجاد شور و نشاط در میان شهروندان اعلام کرد وگفت که شرکت کنندگان در این جشنواره با بهره گیری از ایده های خلاقانه در قالب نگاه به فرهنگ و ارزش های فرهنگی شهر، نوآوری و نگاه هنرمندانه خود را با تخم مرغ آرائی به نمایش گذاشتند.

هاشم جمشیدپناه افزود: جشنواره دو بخش دانش آموزی وخانواده و بخش حرفه ای بر روی تخم مرغ های حدود ۱۸۰ سانتی متری با حضور هنرمندان مطرح شهری برگزار شد که پس از نقاشی با موضوعات نوروز برای زیبا آرایی شهری درآستانه بهارطبیعت در میدان ها و ورودی شهرآمل نصب خواهد شد.

 

 

 

 

 

چاپ این صفحه چاپ این صفحه >>>ثبت در۲۰ اسفند ۱۳۹۷

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.