اقدام ارزشمند شورای شهروشهرداری آمل درتجلیل از شادی آفرینی های کاله در لیگ برتروالیبال

شناسه خبر : 1000684

شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال کاله مازندران در پی درخشش در لیگ برتر والیبال کشوروشادی آفرینی ای کادرفنی وبازیکنان این تیم برای شهروندان آملی داشتند، تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، درآیین تجلیل از عطایی سرمربی، شعبانپورسرپرست، کاظمی مربی ودیگراعضای کادرفنی تیم والیبال کاله مازندران به همراه بازیکنان این تیم و داودی دبیرهیات والیبال مازندران و حق شناس رییس هیات والیبال آمل با حضور نائیج نژاد معاون فرماندار شهرستان آمل، محمدی رییس و لیتکوهی عضوشورای اسلامی شهر آمل حضور داشتند.

محمد محمدی رئیس شورای اسلامی شهر آمل دراین آیین با قدر دانی از تلاش های بازیکنان وکادرفنی تیم والیبال کاله مازندران گفت،  آفرین بر غیرت و شرف شما، واقعا مردم آمل را بعد ازچندسال از قهرمانی گذشته تان، شاد کردید، خودم در سالن بودم و از نزدیک می دیدم که مردم آمل با چه ذوقی بازی ها را تماشا می کردند.

وی ضمن اظهار امیدواری برای کسب عنوان سومی تیم والیبال کاله دررقابتهای امسال لیگ برتر کشور افزود: امیدوارم  همه مسئولان اجرایی شهرستان آمل و همه کسانی که به این تیم تعصب  دارند همت کنند و این تیم را برای سال آینده یک تیم فوق العاده کنند تا یک بار دیگر شاهد قهرمانی تیم والیبال کاله در لیگ برتر و آسیا باشیم .

همچنین هاشم جمشیدپناه رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل هم در سخنانی گفت، که آیین تجلیل ازبازیکنان وکادرفنی تیم کاله مازندران به پیشنهاد این سازمان وبا استقبال وموافقت رییس شورا و شهردار آمل برگزار شد.

 

چاپ این صفحه چاپ این صفحه >>>ثبت در۱۸ اسفند ۱۳۹۷

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.