رقابت بانوان ورزشکار شهرداری آمل در ایستگاه آمادگی جسمانی و دارت

شناسه خبر : 1000655

مسابقات ورزشی بانوان شهرداری آمل وسازمان های وابسته گرامیداشت دهه مبارکه فجر از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سالن کوثر شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، در این مسابقات ۴۶ نفر در دو رشته دارت و آمادگی جسمانی با هم رقابت کردند وبرترین ها معرفی شدند.

در رشته آمادگی جسمانی که در بخش های ” چابکی، قدرت عضلات جهشی پا سرعت وانعطاف پذیری برگزار شد، ” راضیه حسین پور” از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل به ثبت بهترین عملکرد به مقام قهرمانی دست یافت.

همچنین ” فاطمه حمیدی” از واحد نوسازی شهرداری منطقه یک ، ” فاطمه حمیدی” از شهرداری منطقه ۲ ، کلثوم اسکی نژاد ” شهرداری مرکز و ” عاطفه بابایی” از شهرداری منطقه یک در رده های دوم تا پنجم این رشته قرار گرفتند.

در رشته دارت که به صورت قراردادی و با پرتاپ ۶ تیر انجام شد، ” افسانه طهماسبی” از شهرداری مرکز بیشترین امتیاز را ازآن خود کرد و قهرمان شد.

همچنین ” سمانه یزدان پناه” از شهرداری مرکز، ” محبوبه فقیهی” از منطقه یک، “شیدا محسنی” از شهرداری مرکز و “سارا بابازاده” از شهرداری مرکز مقام های دوم تا پنجم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

چاپ این صفحه چاپ این صفحه >>>آخرین ویرایش در۱۸ بهمن ۱۳۹۷

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.