برنامه های شاخص سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری آمل برای نیمه دوم سال

شناسه خبر : 1000532

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل از تدارک برنامه های شاخص در دومین شش ماه از زمان تاسیس این سازمان در هر سه حوزه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، ” هاشم جمشیدپناه ” گفت: پیگیری منظم برای اجرایی شدن هرچه سریعتر مجموعه فرهنگسرای شهرداری در بلوارآزادگان که جلسات متعدد آن دراین زمینه در شورای شهر وشهرداری برای انتخاب پیمانکار مجرب ادامه دارد.

 

** خرید دو خانه تاریخی

وی، خرید دو خانه تاریخی” معنوی و ناصرملک ” درمنطقه پایین بازار آمل به منظور حفظ واحیای خانه های تاریخی شهر و تبدیل این خانه ها پس از مرمت وبازسازی توسط شهرداری به خانه های فرهنگی وهنری را از مهمترین اقدام های چند ماه گذشته بیان کرد.

وی اضافه کرد، که هم اکنون پیمانکار این دو خانه تاریخی مشخص شده و  طرح مرمت وبهسازی این دو خانه تاریخی با نظارت فنی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل آغازخواهد شد.

** اجرایی شدن ساخت سالن ورزشی منطقه پایین بازار

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل همچنین به روند ساخت سالن ورزشی در منطقه پایین بازار با نظارت و پیگیری این سازمان اشاره کرد وگفت: تاکنون اسکلت فلزی این سالن نصب شده و تلاش خواهد شد که روند ساخت آن توسط پیمانکار با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.

جمشیدپناه اضافه کرد، که با دستور شهردارآمل، پیگیری اجرایی شدن سالن چند منظوره ورزشی در بلوار بنفشه( استخر آتش نشانی سابق) هستیم که هم اکنون مراحل نقشه برداری این سالن در حال انجام است.

** ادامه جشن محلات از آبان ماه

وی با بیان اینکه جشن محلات با حضور گروه های برتری موسیقی وهنری شهرستان از نیمه دوم آبان ماه شروع می شود، گفت: خوشبختانه اجرای این برنامه که با هدف ایجاد برنامه های شاد ومفرح در سطح شهر به ویژه محلات با استقبال خوب شهروندان همراه بوده ونیمه دوم سال نیز ادامه خواهد داشت.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری آمل، همچنین به بهسازی مجموعه سرای مهر با ایجاد استیج جدید به منظور فراهم کردن شرایط جدید تمرینی گروه های موسیقی و هنری شهرستان وحمایت از این قشر خبر داد وگفت: علاوه براین ظرفیت سازی خوبی نیز برای تماشاچیان ومیهمانان برنامه ها نیز فراهم شده تا مجموعه سرای مهر شهرداری به یک مکان ایده ال برای برگزاری برنامه های شاد فرهنگی وهنری برای گروه های سنی و هنری مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

**حمایت از گروه های نمایشی وموسیقی در برگزاری ها

جمشیدپناه همچنین برگزاری نخستین کارگاه بازیگری تولید تئاتر زیرنظر” بهرام تشکر”، آیین گرامیداشت روز حافظ در هفته آخر مهرماه ، حمایت از خواننده های معروف آملی برای برگزاری کنسرت موسیقی پاپ با محوریت شهرآمل از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل را از دیگر برنامه های محوری این سازمان در شش ماهه دوم سال۹۶ بیان کرد.

وی با بیان اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل درحوزه اجتماعی یکی از ماموریت ها ورسالت های این سازمان مربوط به امور متکدیان و ساماندهی این بخش با همکاری نهادهای متولی ومسئول در شهرستان است، گفت: درطی ۵ ماهه نخست امسال تعداد ۱۵۰ متکدی مرد و  زن از ۳ تا ۹۵ سال شناسایی ودستگیر شدند وبه مراکز تحت پوشش هدایت وشماری نیز به زادگاهشان برگشت داده شدند.

** فعال شدن کمیته فرهنگ شهروندی

وی همچنین از فعال شدن کمیته فرهنگ شهروندی دراین سازمان واجرای برنامه های این کمیته از اواخر ماه جاری خبر داد وگفت: همچنین طرح های دیگری نیز در قالب تفاهم نامه همکاری با اداره همسو با فعالیت های سازمان ازجمله آموزش وپرورش، فرهنگ وارشاد اسلامی، بهزیستی، ورزش وجوانان ومیراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری آمل که به تدریج در تکمیل برنامه های زیربنایی حوزه اجتماعی، فرهنگی ورزشی در راستای تقویت فرهنگ شهروندی انجام خواهد شد.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری آمل ابرازامیداوری کرد، که تحقق برنامه های زیربنایی شهرداری این حوزه نوپا به طورحتم نیاز به همراهی همه گروه ها، انجمن ها وپشتیبانی وحمایت همه جانبه اعضای شورای اسلامی شهر ومجموعه شهرداری آمل دارد تا به هدف ومقصود مورد نظر دست یافت.

چاپ این صفحه چاپ این صفحه >>>آخرین ویرایش در11 اکتبر 2018

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.